Ponuka služieb

U nás dostanete všetko čo by ste mohli na svojej plochej streche chcieť.

Hydroizolačná fólia Sika

PVC fólia

Najčastejšie používaným materiálom pre izoláciu plochých striech je PVC fólia. Ak hľadáte vysoký štandard, je to pre vás správna voľba. Životnosť na úrovni 30 rokov, priaznivá cena a rýchlosť montáže - to sú dôvody pre jasnú voľbu investorov.

TPO fólia

TPO je TOP. Ide o dokonalý produkt pre uspokojenie tých najnáročnejších požiadaviek. Táto fólia Vás prežije. Je stabilná, mimoriadne odolná, ekologická a plne recyklovateľná. Jej jedinou nevýhodou je, že sa s ňou robí oveľa ťažšie a robiť s ňou môže len skutočný profesionál. To pre nás však nie je žiadny problém!

Sika Sarnafil fólia
Modifikovaný asfaltový pás

Asfaltové pásy

Či už potrebujete len poriadnu parozábranu, ktorá bude zároveň plniť funkciu poistnej hydroizolácie, alebo sa skrátka radi spoľahnete na dve vrstvy kvalitného asfaltu, vieme to pre vás zrealizovať. Vysoko kvalitné modifikované asfaltové pásy sú na míle vzdialené tomu, čo poznáte pod pojmom lepenka alebo ipa.

Klampiarske práce

Neoddeliteľnou súčasťou plochých striech sú klampiarske práce. V rámci klampiarskych prác realizujeme oplechovanie atiky, odkvapový systém, falcovanú krytinu a iné oplechovania. Vďaka spojeniu tradičnej kvality a moderných postupov tvoríme krásne diela.

Štrkový zásyp

Pre ochranu hydroizolácie a jej zaťaženie sa najčastejšie využíva štrkový zásyp. Štrkovanie striech robíme spolu s izoláciami, ale aj pre zákazníkov, ktorí už majú hydroizoláciu zrealizovanú. Zabezpečujeme si aj žeriav alebo auto s rukou a tak svojim zákazníkom šetríme starosti.

Zelené strechy

Zelená strecha je dokonalou čerešničkou na torte pre Váš dom. Pre svoj nekonečný rad výhod je zelená strecha tou najlepšou investíciou, akú môžete pri stavbe domu urobiť. Zelené strechy sú budúcnosť, ktorá je dostupná už dnes. Nie sú len krásne, ale aj funkčné. 

Extenzívna zelená strecha